niedziela, 20 listopada 2016

Moje dziecko po raz pierwszy...

... kopnęło Tatę :)
Mój ukochany S. wrócił wczoraj z zagranicy i w trakcie tych 2 tygodni rozłąki nasza córcia zaczęła kopać. Tatuś niedowiarek postanowił to sprawdzić i widocznie mała również się ucieszyła z jego powrotu, bo od razu zaczęła się wiercić, więc Tata na powitanie został przez nią skopany :D

10 komentarzy :

 1. Awwww! Congrats! *-* Hope you be so much happy
  Great blog! I'm following you! Follow back? <3
  Kisses
  http://omundodajesse.blogspot.pt

  OdpowiedzUsuń
 2. Świetny post! Rzadko można się spotkac z tak dobrze napisanym postem i świetnymi zdjęciami. Zostane na dłużej- obserwuje
  Queenxfangle.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 3. pamiętam ciązę, ale to minelo szybko. a moja corka ma juz 2 latka :) trzeba sie cieszyc z kazdej chwili, bo zaraz zaczną nam pyskować, że nas nienawidzą, bo nie chcemy puścic na impreze :D pieknie wygladasz, ciaza ci sluzy. gratulacje :)

  http://pa2ul.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. To musi być fajne uczucie- czuć w sobie nowe życie ;)
  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 5. Życzę jeszcze niejednego kopnięcia tatusia ;-))

  OdpowiedzUsuń
 6. Oooo, moja imienniczka :)
  Pierwsze ruchy dziecka są niesamowite i niezapomniane. Życzę Ci ich jak najwięcej!
  Obserwuje :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Przede wszystkim gratuluję - to wspaniale, że niedługo narodzi się Twój maluszek. :D Ja nie mam dzieci, ale mam nadzieję, że niedługo się to zmieni, bardzo bym chciała zostać mamą. Trudno mi sobie wyobrazić jak wielkim przeżyciem są ruchy dziecka, to musi być niezwykłe uczucie. :)

  OdpowiedzUsuń
 8. Przede wszystkim gratuluję - to wspaniale, że niedługo narodzi się Twój maluszek. :D Ja nie mam dzieci, ale mam nadzieję, że niedługo się to zmieni, bardzo bym chciała zostać mamą. Trudno mi sobie wyobrazić jak wielkim przeżyciem są ruchy dziecka, to musi być niezwykłe uczucie. :)

  OdpowiedzUsuń
 9. Rewelacyjne uczucie! Osobiście lubiłem patrzeć jak "brzuch" się ruszał.

  OdpowiedzUsuń
 10. Uwielbiam czytać o blogach, które opisują macierzyństwo. Twój blog jest świetny i z miłą chęcią się go czyta, pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń

Recent Posts

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.