środa, 12 kwietnia 2017

Blogosfera Canpol Babies

W tym miesiącu jak zwykle zgłaszamy się do kolejnej edycji Blogosfery Canpol Babies. Może tym razem uda nam się dostać do grana osób testujących. Tym bardziej, że w tym miesiącu do zdobycia jest produkt, który idealnie by się wpasował do wieku mojej córci. A co to jest?


Elektryczna karuzela "Piraci"!! Dostosowana jest dla dzieci w wieku 0+ i wykonana jest z super miękkiego pluszu. Wyposażona jest w cztery odczepiane zabawki, w niekrzykliwych kolorach, które zawierają grzechotki i piszczałki.

Juleczka ostatnio bardzo interesuje się obserwowaniem kart kontrastowych i niektórych zabawek, myślę, więc, że z chęcią przetestowałaby taką karuzelkę :) A jeśli nam się nie uda, to może znowu chociaż zorganizujemy dla was konkurs?

Jeżeli także chcielibyście ją przetestować, zachęcam do zgłoszenia się na stronie >Canpolu<, a dla tych, którym się nie uda zostanie jeszcze 10 takich karuzelek do zgarnięcia w konkursach na innych blogach. Swoje uczestnictwo w blogosferze można zgłaszać >TUTAJ< do końca bieżącego miesiąca, tj. do 30 kwietnia.
Raz jeszcze zapraszam, oraz życzę powodzenia :)

9 komentarzy :

 1. My też mieliśmy karuzelę. Nie powiem, jakieś zainteresowanie było, ale też nie było szału. Jednak zawsze to jakiś sposób na wydarcie minutki dla siebie, choć jeśli kupować, to lepiej może zainwestować w matę edukacyjną.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. My również mieliśmy tę samą karuzelę. A matę tiny love z projektorem i... matą średnio była zainteresowana. karuzelą dużo bardziej. Więc wszystko zależy jednak od dziecka.

   Usuń
 2. Bardzo fajna karuzela :) Z pewnością każdemu maluchowi sprawi sporo frajdy :) Gdybym miała takiego malucha, to na pewno zgłosiłabym się do testów :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo ładnie wygląda :) powodzenia!

  OdpowiedzUsuń
 4. Piękna jest ta karuzela. Znam canpol babies

  OdpowiedzUsuń
 5. O, to już rozsyłam info do moich przyjaciółek posiadających latorośle :)

  OdpowiedzUsuń
 6. Nie jestem zwolennikiem wieszania karuzelek tak małym dzieciom :) Ta bardzo ładnie wygląda! Myślę, że dla starszego też by się nadała

  OdpowiedzUsuń
 7. Sliczna karuzela, na pewno dzieci batdzo ja lubia, dzieki za pomysl.

  OdpowiedzUsuń

Recent Posts

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.