czwartek, 20 lipca 2017

Blogosfera Canpol Babies


Jak co miesiąc zgłaszamy się do następnej edycji Blogosfery Canpol Babies. Może uda nam się przetestować najnowszy zestaw, albo zorganizować dla was kolejny konkurs. A co nam oferują tym razem? Zestaw "Sówka" w skład którego wchodzą: smoczek wraz z zawieszką, talerzyk, miseczka, sztućce, kubeczek, bidon niekapek oraz kubek ze składanym ustnikiem.
Jak sami widzicie do zestawu wchodzi mnóstwo bardzo przydatnych gadżetów, stąd nadzieja na testowanie.W końcu wielkimi krokami zbliża się czas rozszerzania diety, a także nauki picia. Wciąż nie zaczęliśmy się przygotowywać do tej chwili, więc to były dla nas świetny start. A jeśli się nie uda, to będziemy próbować swoich sił w konkursach, które będą organizowane na 10 różnych blogach.

Jeżeli prowadzicie bloga i także chcielibyście testować lub zorganizować konkursu zapraszam do zgłoszenia swojego uczestnictwa na stronie >>Canpolu<<. Jeśli się nie uda, zachęcam do brania udziału w konkursach na blogach, do zgarnięcia będzie aż 20 takich zestawów. Zgłoszenia przyjmowane są do końca bieżącego miesiąca, tj. 31 lipca 2017r >>TUTAJ<<
Zapraszam i życzę wam wszystkim powodzenia ;)

6 komentarzy :

 1. Nie wierzę w tego typu akcje. Dla mnie to przereklamowane.

  OdpowiedzUsuń
 2. Wiesz gdzie można dostać ten zestaw tak poza konkursem? :) Dzięki za odp. ;)

  OdpowiedzUsuń
 3. Fajne. Niestety mam już starsze dzieci ale idea zacna. Serdecznie pozdrawiam. Więcej dzieci nie planuje wiec nie uda się ;-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Testowałam kiedyś z Canpolem. Fajne produkty mają.

  OdpowiedzUsuń

Recent Posts

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.