czwartek, 3 sierpnia 2017

Blogosfera Canpol Babies - nasze zgłoszenie

W tym miesiącu zgłaszamy się do Blogosfery Canpol Babies z nadzieją, że zostaniemy wytypowane do zorganizowania konkursu. Co można byłoby w nim wygrać? Karuzelę elektryczną "Forest Friends". Jakiś czas temu dostałyśmy do przetestowania karuzelkę z innej kolekcji i muszę przyznać, że sprawdza się u nas świetnie, więc chciałabym by w przyszłości ktoś z was mógł u nas wygrać taki gadżet ;)
Dostosowana jest już dla najmłodszych dzieci, ma 3 lekkie zabawki wykonane z miękkiego pluszu, które można odczepić. W maskotkach znajdują się piszczałki i grzechotki, a na samej karuzeli są także migoczące, kolorowe światełka.

Każdego, kto prowadzi bloga zachęcam do zgłoszenia się do najnowszej edycji na stronie >Canpolu<. Można zostać wytypowanym do testowania, lub właśnie do zorganizowania konkursu. Jeśli nie uda wam się załapać, zawsze można próbować szczęścia w konkursach  organizowanych przez innych blogerów, gdzie do wygrania będzie aż 10 takich karuzelek. Zgłoszenia przyjmowane są do końca bieżącego miesiąca, tj. 31.08.2017 >TUTAJ<

4 komentarze :

  1. Powodzenia, my zastanawiamy sie jeszcze czy chcemy testować czy zorganizować konkurs :)

    OdpowiedzUsuń
  2. Powodzenia, my również się zgłosimy ;)

    OdpowiedzUsuń
  3. Warto się zgłosić prowadząc blog :)

    OdpowiedzUsuń

Recent Posts

Szablon stworzony z przez Blokotka. Wszelkie prawa zastrzeżone.